درباره سایت ما

لنسریفای

برای تو که دنیاتو میسازی !

ما یک مجموعه برای کمک به پیشرفت کسب و کار  فریلنسر ها و کارفرمایان هستیم که ارتباطی خوشایند بین این دو گروه ایجاد می­کنیم. لنسریفای تلاش می­کند که از طرفی فریلنسر ها از انجام پروژه و دریافت هزینه ها احساس رضایت کنند و از طرفی کارفرمایان با اطمینان از کیفیت انجام پروژه ها، پروژه های خود را  برای برونسپاری به فریلنسر ها واگذار کنند.

 در لنسریفای افراد دورکار، با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه، سئو و سایر مهارت‌‌ها می­توانند بدون محدودیت‌ مکانی یا زمانی، با انجام کار آنلاین کسب درآمد نمایند. کارفرمایان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌ کشور می‌توانند خدمات حرفه ای مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند. این خدمات ‌‌می‌تواند شامل طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه متون و سایر خدمات حرفه ای باشد.

این پلتفرم مثل یک دوست درکنار این دوگروه برای پیشبرد اهدافشان و رسیدن به مقصدی بینظیر شانه به شانه تلاش می­کند و تنها هدف خود را رضایت و پیشرفت کاربران تعریف کرده است. ما از هر نظر به کارفرما اطمینان می­دهیم که بدون هیچگونه دغدغه­ای پروژه مورد نظرش با کیفیت بالا انجام شده و از طرفی دیگر به دلیل وجود سیستم پرداخت امن، ( مبلغ انجام پروژه تا پایان کار نزد سیستم محفوظ بوده و پس از رضایت کارفرما این مبلغ آزاد و به حساب فریلنسر واریز می­شود) فریلنسر نیز بدون دغدغه دریافت هزینه پروژه را به اتمام برساند.

در اینجا نظم و رضایت را به طور همزمان در اختیار شما قرار می­دهیم و قصد داریم با خدمات و ارتباطی بی­نظیر همه چیز طبق خواسته شما پیش برود.

با تشکر، لنسریفای

1000

تیم دورکاری ما

ما بهترین ها را برای شما میسازیم
آواتار اعضا

مهدی احمدی

مدیر پروژه
آواتار اعضا

سعید حسینی

مدیر ارشد
آواتار اعضا

آوا خلیلی

مدیر طراحی
آواتار اعضا

حسین رحیمی

توسعه دهنده فرانت
آواتار اعضا

امیر حمیدی

توسعه دهنده موبایل
آواتار اعضا

مهدی حسینی

پشتیبان فنی
آواتار اعضا

پیمان کاظمی

پشتیبان
آواتار اعضا

وحید احمدی

بازاریاب